top of page
  • Порада сама головна - хвалимо при людях, сваримо наодинці!

  • Теж важливо - сваримо не дитину, а її вчинки!

  • Не "нападаємо" на дитину всією сім'єю!

  • Не жаліємо відразу ж, якщо насварив тато, тримаємо нейтралітет... хоча б деякий час.

  • Радьтеся з дитиною з питань, що стосуються вашої сім'ї: що приготувати на обід, як краще відпочити у вихідні, які меблі купити в будинок та ін.

  • Створіть у сім'ї традицію успішних перемовин. Спитайте у своєї дитини, що вона відчуває, коли приймає участь в прийнятті рішень нарівні з дорослими.

  • Давайте будемо говорити нашим дітям про те, як ми їх любимо!

  • Розподіліть, для себе в першу чергу, відношення до своєї дитини і до її вчинків.

  • Поговоріть з дитиною про її реальні досягнення і про відчуття, які в неї виникали під час процесу і при отриманні результату.

  • Частіше хваліть свою дитину за кожну дрібничку, пояснюючи, за що ви її хвалите. Давайте їй приємні визначення, що закріплюють хорошу поведінку: "старанний учень", "творчий хлопчик", "охайна дівчинка", "наполеглива людина" і т.д.

  • Якщо ваша дитина на вас образилася, попросіть у неї вибачення і скажіть про те, як сильно ви її любите. Батьки, спроможні вибачитися перед дитиною, викликають у неї повагу, і відношення стають більш близькими та щирими.

  • Важливо, щоб дитина вміла рахувати, витрачати та економити гроші, отримувати задоволення від покупок, відноситися відповідально до сімейних коштів, поважати працю і тих, хто працює. І тоді, коли вона виросте, вона навчиться заробляти гроші й забезпечувати свою родину.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

ПОРАДИ БАТЬКАМ


Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" 
стаття 14. п 1. - Групи в дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими, сімейними, родинними ознаками.
стаття 14. п 1. - Наповнюваність груп у дошкільних навчальних закладах становить
- для дітей віком від 1 до 3 років - до 15 осіб
- для дітей віком від 3 до 6 - до 20 осіб
Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад
- прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
- за дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів)
- відрахування дитини із дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:
за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють
на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному навчальному закладі даного типу
у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2 місяців
Адміністрація дошкільного навчального закладу зобов'язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.                               

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ДИТЯЧОГО САДКА

bottom of page